Sokół Przytkowice-Zagórzanka Zagórze 1:2

W pierwszym swoim meczu rundy wiosennej sezonu 2015/2016 drużyna Sokoła Przytkowice uległa przeciwnikom z Zagórza 1:2.

Spotkanie rozpoczęło się po myśli naszych piłkarzy, gdy już w 4min. Łukasz Waga po świetnym dograniu Ostafina nie dał szans bramkarzowi gości, wyprowadzając Sokoła na prowadzenie. Po zdobytym golu nasi zawodnicy starali się jak najszybciej podwyższyć wynik, ale to goście w 28min. po rozegraniu rzutu rożnego i nie najlepszym wybiciu naszych obrońców doprowadzili do wyrównania. Bramkę dla przeciwników zdobył Cichoń. Do przerwy wynik się nie zmienił chociaż swoje sytuacje mieli jeszcze Arkadiusz Monica (uderzenie głową) oraz nowy zawodnik naszej drużyny Sebastian Stróżyk( uderzenie z 20m obok). W drugiej połowie Sokół starał się szybko zdobyć bramkę. W 53min. Łukasz Waga uderzył nad bramką, a w 58min. bramkarz gości świetnie obronił uderzenie z rzutu wolnego naszego kapitana Pawła Godawy. Po tych niewykorzystanych sytuacjach do głosu doszli goście. Między 62, a 66min. stworzyli sobie trzy akcje i ostatnią z nich wykorzystali. Po rzucie rożnym głową do naszej bramki piłkę skierował Psioda. Po bramce na 1:2 nasi zawodnicy chcieli szybko odpowiedzieć, w 68min. po trójkowej akcji Monica-Ostafin-Guguła, ostatni z nich został w sytuacji sam na sam uprzedzony przez obrońcę, do spółki z bramkarzem. w 70min. uderzenie Mlaka obronił bramkarz, a dobitka Godawy minimalnie minęła prawy słupek. Goście do ostatnich minut musieli walczyć o dobry wynik, gdyż nasi zawodnicy za wszelką cenę chcieli wyrównać. Nic się jednak do końca meczu nie zmieniło i z 3pkt mogła się cieszyć drużyna Zagórzanki.

Składy

Sokół Przytkowice: K.Żak-M.Żak-Godawa-Mlak-Flaka-A.Monica-Stróżyk-Zając(70 Smajek)-Ostafin-Maziarka(26 Guguła)-Ł.Waga(80 P.Monica)

Zagórzanka Zagórze: Madeja-Pieczka(46 Radzosz)-Bujakiewicz-Prażnowski-Zdun(72 Kikla)-Woźniak(75 Rejdych)-Cichoń-Krawczyk-Tokarek(46 Jarczyk)-Psioda-Biesek

Sędziował: Zamarlik (Oświęcim) Widzów:100