Nadwiślanin Gromiec Gospodarze

Stadion w Gromcu, ul. Nadwiślańska 186

28.08.2015

Niwa Nowa Wieś zremisowała kolejny, już trzeci mecz z rzędu w nowym sezonie. Podobnie jak w dwóch poprzednich spotkaniach piłkarze Kamila Żmudy musieli gonić wynik i"tradycyjnie"odrobili straty w samej końcówce.

Zanim jednak nowowsianie musieli odrabiać straty, to sami mogli wyjść na prowadzenie. Solową akcję prawą stroną przeprowadził Kacper Górkiewicz po czym dośrodkował w pole karne. Tam czekał już Bogdan Swarzyński, ale strzał głową rosłego zawodnika naszej drużyny fenomenalną interwencją zatrzymał Jakub Księżarczyk.

W 77 minucie gry gospodarze wyszli na prowadzenie. Kamil Adamczyk popędził prawą stroną, a piłka po jego dośrodkowaniu i rykoszecie od jednego z zawodników zaskoczyła Grzegorza Gacura wpadając mu"za kołnierz".

Piłkarze Niwy przyzwyczaili już kibiców do dramatycznych końcówek i podobnie jak w poprzednich meczach walczyli do ostatniej minuty. W doliczonym czasie gry do piłki posłanej w pole karne"na aferę"wyskoczył Mateusz Śleziak, przejął ją po czym zagrał do Adama Żmudy. Zwinny napastnik naszej drużyny błyskawicznie oddał silny strzał pod poprzeczkę, czym ustalił wynik spotkania.

Nadwiślanin Gromiec - Niwa Nowa Wieś 1:1 (0:0)
1:0 - Kamil Adamczyk 77'
1:1 - Adam Żmuda 92'

Nadwiślanin: Jakub Księżarczyk - Łukasz Rundzia (71' Bartłomiej Szyjka), Grzegorz Zajas, Jakub Waligóra, Mateusz Zejma - Bartosz Palka (71' Kamil Adamczyk), Damian Lickiewicz, Dominik Nędza, Adam Rapacz (65' Mirosław Pactwa) - Dawid Adamczyk, Szymon Ścierski (83' Paweł Wiśniowski).

Niwa: Grzegorz Gacur - Bartłomiej Zwaryczuk, Lucjan Stawowczyk, Wojciech Góral, Mateusz Śleziak - Bartosz Michałek, Przemysław Oczkowski (89' Piotr Zacny), Bogdan Swarzyński - Kacper Górkiewicz (73' Przemysław Tlałka), Adam Żmuda, Piotr Klimczyński (63' Łukasz Łęcki).

Żółte kartki: Wojciech Góral, Bartłomiej Zwaryczuk.